Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
E pamjaftueshme rritja ekonomike rekorde prej 6 përqind
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
E pamjaftueshme rritja ekonomike rekorde prej 6 përqind

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:33
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

E pamjaftueshme rritja ekonomike rekorde prej 6 përqind

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 32 shikime
 • 32 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kosova në pesë vitet e fundit ka pasur një rritje ekonomike mesatare prej 3.5 deri 5 përqind, e që për vitin 2018 drejtues të Qeverisë dhe njohës të ekonomisë parashohin një rritje rekorde prej rreth 6 përqind, megjithëse mbetet e pamjaftueshme për ta zbutur varfërinë dhe papunësinë.

Kategoritë


0 komente