Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
E tepron Tomë Gasi: Mosliberalizimi, për shkak se Kosova është me shumicë muslimane
E tepron Tomë Gasi: Mosliberalizimi, për shkak se Kosova është me shumicë muslimane

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:59
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

E tepron Tomë Gasi: Mosliberalizimi, për shkak se Kosova është me shumicë muslimane

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 143 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Shpërndaje

Për videon

Debat televiziv

Kategoritë


0 komente


0/500