Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

E tmerrshme, ja si janë hedh mbeturinat e betonit nga një kompani në Fush Kosovë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
E tmerrshme, ja si janë hedh mbeturinat e betonit nga një kompani në Fush Kosovë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:26
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

E tmerrshme, ja si janë hedh mbeturinat e betonit nga një kompani në Fush Kosovë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 248 shikime
 • 248 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Mbeturinat e betonit hudhen para banesave në Fush Kosovë

Kategoritë


0 komente