Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Edona vesh fustanin me të bukur në dasmën e djalit të Remzie Osmanit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Edona vesh fustanin me të bukur në dasmën e djalit të Remzie Osmanit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:10
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Edona vesh fustanin me të bukur në dasmën e djalit të Remzie Osmanit

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 7,655 shikime
 • 7,655 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ja sa bukur vallezon ajo 

Kategoritë


0 komente