Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Edhe Dua Lipa ‘infektohet’ me ‘modën’ e fundit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Edhe Dua Lipa ‘infektohet’ me ‘modën’ e fundit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:12
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Edhe Dua Lipa ‘infektohet’ me ‘modën’ e fundit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,304 shikime
 • 1,304 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kjo ‘modë’ ka marrë hov të madh nëpër botë

Kategoritë


0 komente