Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Edhe Mitrovica i bashkohet aksionit “Ta pastrojmë Kosovën”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Edhe Mitrovica i bashkohet aksionit “Ta pastrojmë Kosovën”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:06
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Edhe Mitrovica i bashkohet aksionit “Ta pastrojmë Kosovën”

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 29 shikime
 • 29 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Aksioni “Ta pastrojmë Kosovën” ka vazhduar sot në komunën e Mitrovicës, në të cilin pos organizatorëve, kanë marrë pjesë kryetari i kësaj komune Agim Bahtiri, ministri i Mjedisit dhe planifikimit Hapësinor, Fatmir Matoshi dhe qytetarë të kësaj komune.

Kategoritë


0 komente