Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Edhe një rast në Arbitrazh, Kosova rrezikon 100 milionë euro
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Edhe një rast në Arbitrazh, Kosova rrezikon 100 milionë euro

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:09
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Edhe një rast në Arbitrazh, Kosova rrezikon 100 milionë euro

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 40 shikime
 • 40 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kosova edhe një herë në Arbitrazh. Në këtë rast kompania "Iming" D.O.O. do ta padisë Agjencinë Kosovare të Privatizimit në këtë gjykatë ndërkombëtare për mos kompensimin e investimeve që i ka bërë kjo kompani në Minierën Industria e Magnezit (MIM) Golesh, e që kompania ‘Iming” fillimisht pret kompensim mbi 60 milionë euro. Ndërsa, drejtues të AKP-së thonë se do të angazhojnë përfaqësues ligjor për t’u mbrojtur.

Kategoritë


0 komente