Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
​Edhe Skenderaj i bashkëngjitet aksionit “ Ta pastrojmë Kosovën”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​Edhe Skenderaj i bashkëngjitet aksionit “ Ta pastrojmë Kosovën”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:58
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Edhe Skenderaj i bashkëngjitet aksionit “ Ta pastrojmë Kosovën”

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 46 shikime
 • 46 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në kuadër të Ditës Ndërkombëtare të Pastrimit të Ambientit, në komunën e Skenderajt është zhvilluar aksioni “Ta pastrojmë Kosovën”, iniciative kjo e Kryeministrisë.

Kategoritë


0 komente