Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Edi Rama i krahason Thaçin, Veselin e Haradinajn me “lopën që derdh qumështin”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Edi Rama i krahason Thaçin, Veselin e Haradinajn me “lopën që derdh qumështin”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:15
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Edi Rama i krahason Thaçin, Veselin e Haradinajn me “lopën që derdh qumështin”

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 2,443 shikime
 • 2,443 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryeministri shqiptar Edi Rama ka një krahasim interesant për treshen e liderëve kosovarë

Kategoritë


0 komente