Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
EDI Volunteers
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
EDI Volunteers

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 14:36
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

EDI Volunteers

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 180 shikime
 • 180 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në këtë dokumentar mund të shihni punën e vullnetarëve në kuadër të projektit EDI nëpër katër lokacione të Kosovës: Fushë Kosovë, Shtime, Janjevë dhe Plemetin. Ky projekt implementohet nga Balkan Sunflowers Kosova, The Ideas Partnership dhe PLAY International dhe financohet nga Agjencia Austrike për Zhvillim

Kategoritë


0 komente