Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Edicioni i 9-të i Chopin po përmbyllet me performancën e pianistit Giovanni Belluci
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Edicioni i 9-të i Chopin po përmbyllet me performancën e pianistit Giovanni Belluci

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:50
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Edicioni i 9-të i Chopin po përmbyllet me performancën e pianistit Giovanni Belluci

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 58 shikime
 • 58 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pianisti i njohur Italian, Giovani Bellucci, i cili konsiderohet si më i rëndësishmi prej pianistëve të kohës së tij, po performon në natën përmbyllëse të edicionit të 9-të të "Chopin Piano Fest".

Kategoritë


0 komente