Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Stupcat Egjeli 2017 - Episodi 35
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Stupcat Egjeli 2017 - Episodi 35

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 31:42
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Stupcat Egjeli 2017 - Episodi 35

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 217,755 shikime
 • 217,755 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një prodhim i Stupcat Group dhe Gjirafa Video Në rolet kryesore: Vedat Bajrami, Osman Azemi, Mensur Safqiu Në rolet e tjera: Muhamed Arifi, Molikë Maxhuni, Afrim Krasniqi, Xhejlane Tërbunja, Petrit Nuhaj, Zeqir Zullufi Regjia: Valter Lucaj Skenari: Milot Hoxha Vazhdojnë përpjekjet e Axhës Sheqë për të kujtuar diçka nga jeta e tij, ndërkohë që marrëdhënia e Teta Gjylit dhe Lenditës merr kthesa interesante. Liki konsideron idenë për t’u bërë baba me bebin e Lenditës dhe të gjithë do kenë një surprizë kur të ndërrohen motet.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

8 komente