Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Egzona reklamon fustanin krejt 'xixa-xixa'
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Egzona reklamon fustanin krejt 'xixa-xixa'

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Egzona reklamon fustanin krejt 'xixa-xixa'

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 1,500 shikime
 • 1,500 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ja sa bukur duket Egzona në fustanin e ri

Kategoritë0 komente