Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Insajderi.com | Ekipi i ri negociator në Bruskel flet për taksën me Federica Mogherinin
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Insajderi.com | Ekipi i ri negociator në Bruskel flet për taksën me Federica Mogherinin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:19
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insajderi.com | Ekipi i ri negociator në Bruskel flet për taksën me Federica Mogherinin

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 83 shikime
 • 83 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Insajderi.com | Ekipi i ri negociator në Bruskel flet për taksën me Federica Mogherinin

Bashkëdrejtuesit e delegacionit shtetëror të Kosovës, Fatmir Limaj dhe Shpend Ahmeti gjatë ditës së sotme kanë zhvilluar takimin e parë në Bruksel me përfaqësuesit e BE. 

Edhe në këtë takim u kërkuar tërheqja e taksës prej 100% ndaj Serbisë, në mënyrë që të vazhdohet me dialogun dhe arritjen e një marrëveshje përfundimtare mes Kosovës e Serbisë.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente