Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ekskluzive: Buta flet për largimin nga Faton Shoshi dhe albumin e ri

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ekskluzive: Buta flet për largimin nga Faton Shoshi dhe albumin e ri

 • E publikuar: Para 3 muajve
 • 856 shikime
 • 856 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Reperi Buta​ në intervistë për Top Koha Music​, flet për herë të parë pas ndarjes nga labeli "Nesër Music" ku ishte nën menazhimin e Faton Shoshit, si dhe për albumin "Vjeshtë-Dimër". Autor: Shpend Lipa​ Montazher: Bujar Bërbatovci​ Kameramanë: Besart Ujkani​ & Besim Cakolli​

Kategoritë1 koment