Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Ekspertiza - Episodi 1: Tayna
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ekspertiza - Episodi 1: Tayna

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ekspertiza - Episodi 1: Tayna

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 125,210 shikime
 • 125,210 shikime
 • 0 shikues
 • 6
 • 6
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në këtë episod të parë të Ekspertizës, Akademikët në studio analizojnë tekstin e këngës "Shqipe" nga Tayna. 

Komentoni nëse doni të shihni më shumë Ekspertiza!

Skenari & Regjia: Ard Islami
Moderatore: Erza Ramuka
Luajnë: Armend Baloku, Granit Uka, Jeton Zogiani, Fisnik Ademi

Një prodhim i MetronoM & gjirafaStudios

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak


18 komente