Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Ekspertiza - Episodi 10: Albatrit Muqiqi
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ekspertiza - Episodi 10: Albatrit Muqiqi

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 16:56
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ekspertiza - Episodi 10: Albatrit Muqiqi

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 44,993 shikime
 • 44,993 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në këtë episod të dhjetë të Ekspertizës, Akademikët në studio analizojnë këngën "Qika Qika" nga Albatrit Muqiqi

Skenari & Regjia: Ard Islami
Moderatore: Erza Ramuka
Luajnë: Armend Baloku, Granit Uka, Jeton Zogiani, Fisnik Ademi

Kategoritë


4 komente