Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ekspertiza - Episodi 3: Edicioni Festiv
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ekspertiza - Episodi 3: Edicioni Festiv

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 26:55
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ekspertiza - Episodi 3: Edicioni Festiv

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 56,868 shikime
 • 56,868 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Super edicioni special i "Ekspertizës" për Programin Festiv Online të gjirafaVideos!

Në këtë episod festiv të Ekspertizës, Akademikët në studio analizojnë disa yje të estradës, si: Dafina Zeqiri, Rina Balaj, Genc Salihu, Faton Isufi, Valdrin Sahiti dhe Labinot Gashi.

Komentoni nëse doni të shihni më shumë Ekspertiza!

Skenari & Regjia: Ard Islami
Moderatore: Erza Ramuka
Luajnë: Armend Baloku, Granit Uka, Jeton Zogiani, Fisnik Ademi

Një prodhim i gjirafaStudios

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

6 komente