Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Emisioni 1 Marakli t'kerreve
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Emisioni 1 Marakli t'kerreve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 34:05
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Emisioni 1 Marakli t'kerreve

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 8,274 shikime
 • 8,274 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

#Marakli video e shumpritur e emisionit tonë të parë doli.! Brenda sajë mund ta gjeni videon e #Meetingut mat madh të #Maraklive, gjithashtu edhe storien se si te ndërrohet vaji i kerrit, por edhe per revulucionin e “qelësit” Smart BMW key. #MaraklitKerreve #KallxojaMaraklis #ShareEdheVet #EparaJoeFundit #RriniMeGrupinMatMir.

Kategoritë


0 komente