Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Emisioni dhe Aksioni - Mbyllja e fabrikës së mbathjeve për veprimtari të dyshimtë
Emisioni dhe Aksioni - Mbyllja e fabrikës së mbathjeve për veprimtari të dyshimtë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 33:15
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Emisioni dhe Aksioni - Mbyllja e fabrikës së mbathjeve për veprimtari të dyshimtë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 6,934 shikime
 • 6,934 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Mbyllja e fabrikës së mbathjeve për veprimtari të dyshimtë “Dogana” në emisionin e dytë sjell pamje reale nga aksioni i zyrtarëve doganorë në kapjen e mallrave të pa licencuara. Kësaj here ata hasin në një fabrikë të prodhimit të mbathjeve të markave shumë të njohura botërore, të cilat dyshohen se janë pa licencë. Si erdhi deri te zbulimi i veprimtarisë së dyshimtë të kësaj fabrike, çfarë ndodh me këtë fabrikë dhe mallin e konfiskuar, çfarë licence i mungonte kësaj fabrike? Dhe në pjesën e dytë të emisionit mund ta ndiqni intervistën me zyrtarin doganor që flet për të drejtën e pronësisë intelektuale. Çfarë thotë Ligji për Pronësi Intelektuale, si mbrohen të drejtat e autori në Kosovë, sikurse në rastin e mallit të konfiskuar në fabrikën e mbathjeve. Çfarë llojesh të mallrave kontrabandohen në Kosovë, cila është cilësia e tyre? Për këto dhe shumë detaje tjera, ndiqeni emisionin “Dogana”.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente


0/500