Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Emisioni dhe Aksioni - Qendra Kombëtare e Menaxhimit të Kufirit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Emisioni dhe Aksioni - Qendra Kombëtare e Menaxhimit të Kufirit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 24:52
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Emisioni dhe Aksioni - Qendra Kombëtare e Menaxhimit të Kufirit

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 942 shikime
 • 942 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Emisioni i radhës “Dogana” ju dërgon tek Qendra Kombëtare e Menaxhimit të Kufirit për të parë se si funksionon kjo qendër për mbrojtjen e kufirit të vendit. Cilat autoritete gjenden në këtë qendër dhe si i bashkërendojnë aktivitetet në luftimin e kontrabandës dhe rreziqeve tjera? Sa janë të vlefshme thirrjet e qytetarëve në këtë qendër?

Kategoritë


0 komente