Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Emisioni "Double Trouble" me Ferit Zekolli dhe Florian Miftari
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Emisioni "Double Trouble" me Ferit Zekolli dhe Florian Miftari

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 52:02
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Emisioni "Double Trouble" me Ferit Zekolli dhe Florian Miftari

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 579 shikime
 • 579 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Emisioni "Double Trouble" bashkë me musafirët Ferit Zekolli dhe Florian Miftari sjellin sfida argëtim, lojë dhe shumë të qeshura.

Kategoritë


0 komente