Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Emisioni "Përballje"

1 shfaqje | 2 video | 2,533 shikime

Ky emision është bashkëprodhim i Muhamet Hajrullahut me Mediumin Telegrafi.com, që shtjellon tema të ndryshme nga përballjet tona të përditshme. Emisioni transmetohet çdo të hënë nga ora 20:20 në RTV Dukagjini e Telegrafi.com

Alternate Text

Përmbajtja

Videot

Renditja
Të fundit
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat