Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Ende pa e bërë Qeverinë PAN-i flet për tema të mëdha
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ende pa e bërë Qeverinë PAN-i flet për tema të mëdha

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:53
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ende pa e bërë Qeverinë PAN-i flet për tema të mëdha

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 32 shikime
 • 32 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një ditë pas konstituimit të Kuvendit të Kosovës, përfaqësuesit e koalicionit PAN, lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Ramush Haradinaj dhe zëvendësi i kryetarit të PDK-së, Enver Hoxhaj kanëfolur në lidhje me Demarkacionin me Malin e Zi.

Kategoritë


0 komente