Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

EpicMedia

3 shfaqje | 41 video | 152,450 shikime

 “Epic Media” është kompani mediale e cila merret me realizimin e video-projekteve dhe emisioneve televizive profesionale. Ka taknikë të avancuar të xhirimeve dhe montazhës. Kompania “Epic Media” ka staf profesional të dëshmuar nëpër mediet më të mëdha në vend. Kanë treguar etikë të lartë njerëzore dhe profesionale. Ata janë shpërblyer me disa çmime për gazetari kundër korrupsionit në fusha të ndryshme.

Alternate Text

Videot

Renditja
Të fundit
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat