Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
EDI Volunteers
EDI Volunteers

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 14:36
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

EDI Volunteers

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 203 shikime
 • 203 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në këtë dokumentar mund të shihni punën e vullnetarëve në kuadër të projektit EDI nëpër katër lokacione të Kosovës: Fushë Kosovë, Shtime, Janjevë dhe Plemetin. Ky projekt implementohet nga Balkan Sunflowers Kosova, The Ideas Partnership dhe PLAY International dhe financohet nga Agjencia Austrike për Zhvillim

Kategoritë


0 komente


0/500