Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Ikja për Hungari - detaje nga emigrimi për një vend pune
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ikja për Hungari - detaje nga emigrimi për një vend pune

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ikja për Hungari - detaje nga emigrimi për një vend pune

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 2,088 shikime
 • 2,088 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Emisioni Beteja për Punësim ju sjell detaje nga emigrimi i kosovarëve përmes Serbisë për të gjetur një vend pune në Evropë. Cila është kompania që ofron lehtësira për punësim në Evropë. Çfarë thotë ministri Bytyqi? Të gjitha këto mund t'i mësoni në storie.

Kategoritë0 komente