Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Këngët e kujt i këndoj Geti në këtë dasëm (video)
Këngët e kujt i këndoj Geti në këtë dasëm (video)

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:38
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Këngët e kujt i këndoj Geti në këtë dasëm (video)

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 847 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Getoar Selimi këndon në një dasëm këngë patriotike, përkrah Getit ishte edhe Marina, dasma ishte fantastike.

Kategoritë


0 komente


0/500