Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Epopenë e dytë pas Jasharajve e bëri familja Rama
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Epopenë e dytë pas Jasharajve e bëri familja Rama

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:07
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Epopenë e dytë pas Jasharajve e bëri familja Rama

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 44 shikime
 • 44 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Më 27 mars të vitit 1999 policia dhe paramilitarët serbë kanë vrarë 10 anëtarë të familjes Rama nga fshati Shkabaj të Obiliqit.

Kategoritë


0 komente