Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Era e fuqishme dëmton komunën e re të Prishtinës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Era e fuqishme dëmton komunën e re të Prishtinës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:58
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Era e fuqishme dëmton komunën e re të Prishtinës

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 44 shikime
 • 44 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një shi i rrufeshëm i përcjellur me erë të fuqishme në këto momente po bie në Prishtinë, ku si pasojë ka dëmtuar çatinë e objektit të komunës së re të Prishtinës.

Kategoritë


0 komente