Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Era e fuqishme rrëzon kulmin e Komunës së re të Prishtinës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Era e fuqishme rrëzon kulmin e Komunës së re të Prishtinës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:10
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Era e fuqishme rrëzon kulmin e Komunës së re të Prishtinës

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 27 shikime
 • 27 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Era e fuqishme që e përfshiu në mbrëmjen e sotme Prishtinën, ka rrëzuar kulmin e objektit të Komunë së re të Prishtinës, i cili është ndërtuar pak vite më parë. Deri më tani nuk është raportuar për të lënduar, veç dëmeve materiale. Në vendin e ngjarjes kanë dalë ekipet emergjente, policia dhe zjarrfikësit, raporton KosovaPress.

Kategoritë


0 komente