Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Era- Unë kam stilin tim, nuk e kopjoj Rihannën
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Era- Unë kam stilin tim, nuk e kopjoj Rihannën

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Era- Unë kam stilin tim, nuk e kopjoj Rihannën

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 23 shikime
 • 23 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Era- Unë kam stilin tim, nuk e kopjoj Rihannën

Kategoritë0 komente