Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vajza që sjelli versionin më të bukur të këngës së Tunës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Vajza që sjelli versionin më të bukur të këngës së Tunës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:47
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vajza që sjelli versionin më të bukur të këngës së Tunës

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 649 shikime
 • 649 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Erlona do ta 'kompleksojë' Tunën

Kategoritë


0 komente