Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
EULEX ka dorëzuar një nga rastet më të mëdha të krimit të organizuar
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
EULEX ka dorëzuar një nga rastet më të mëdha të krimit të organizuar

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:48
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

EULEX ka dorëzuar një nga rastet më të mëdha të krimit të organizuar

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 61 shikime
 • 61 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Djali i ish-presidentit, Ibrahim Rugova, Uka Rugova dyshohet se është përfshirë në vepra të rënda kriminale. Ai, pos, biznesit të paligjshëm me viza, dyshohet se kishte lidhje edhe me trafikim ndërkombëtar të drogës dhe armëve.

Kategoritë


0 komente