Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Evakuohen banorët në Kaçanik – çahet toka si pasojë e punimeve të autostradës “Arbën Xhaferi”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Evakuohen banorët në Kaçanik – çahet toka si pasojë e punimeve të autostradës “Arbën Xhaferi”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:25
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Evakuohen banorët në Kaçanik – çahet toka si pasojë e punimeve të autostradës “Arbën Xhaferi”

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 1,186 shikime
 • 1,186 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë


0 komente