Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
​Fadil Hysaj merr çmimin kombëtar për vepër jetësore
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​Fadil Hysaj merr çmimin kombëtar për vepër jetësore

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:44
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Fadil Hysaj merr çmimin kombëtar për vepër jetësore

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 33 shikime
 • 33 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit i ka ndarë çmimin kombëtar për vepër jetësore regjisorit Fadil Hysaj. Ndërkaq çmimi vjetor për shfaqjen më të mirë është ndarë për shfaqjen "Eshtrat që vijnë vonë", me tekst të Teki Dervishit.

Kategoritë


0 komente