Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Fadil Vokrri, legjendat nuk vdesin kurrë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Fadil Vokrri, legjendat nuk vdesin kurrë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:46
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Fadil Vokrri, legjendat nuk vdesin kurrë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 58 shikime
 • 58 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sot, 23 korrik 2018, do të ishte ditëlindja e 58-të e legjendës së futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri. Futbollisti më i madh shqiptar ndërroi jetë para se ta festonte këtë ditë, mirëpo LEGJENDAT NUK VDESIN KURRË

Kategoritë


0 komente