Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Fahrushi me “Të kam në zemër Kosovë” dhuratë për pavarësi
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Fahrushi me “Të kam në zemër Kosovë” dhuratë për pavarësi

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:04
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Fahrushi me “Të kam në zemër Kosovë” dhuratë për pavarësi

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 43 shikime
 • 43 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

“Të kam në zemër Kosovë” është titulli i këngës që këngëtari Fahrush Azemi në bashkëpunim me Shemsin Krasniqin e “Ilirëve”, kanë sjellë për publikun shqiptar në prag të 10 vjetorit të shpalljes së pavarësisë të Kosovës.

Kategoritë


0 komente