Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Fakte sesi kompanitë e ndërtimit rrezikuan jetën e punëtorëve në erëra të forta
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Fakte sesi kompanitë e ndërtimit rrezikuan jetën e punëtorëve në erëra të forta

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:11
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Fakte sesi kompanitë e ndërtimit rrezikuan jetën e punëtorëve në erëra të forta

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 2,002 shikime
 • 2,002 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë


0 komente