Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Në Skenderaj dyshohet për 25 veteranë të rremë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Në Skenderaj dyshohet për 25 veteranë të rremë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Në Skenderaj dyshohet për 25 veteranë të rremë

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 1,371 shikime
 • 1,371 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në Skenderaj dyshohet për 25 veteranë të rremë

Kategoritë0 komente