Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Familja ende s’di gjë për fatin e Gjejlane Rrahmani Islamit, që u zhduk që nga 21 tetori
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Familja ende s’di gjë për fatin e Gjejlane Rrahmani Islamit, që u zhduk që nga 21 tetori

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:45
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Familja ende s’di gjë për fatin e Gjejlane Rrahmani Islamit, që u zhduk që nga 21 tetori

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 651 shikime
 • 651 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente