Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Familja që jeton në shtëpi të huaj dhe me fëmijë të sëmurë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Familja që jeton në shtëpi të huaj dhe me fëmijë të sëmurë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Familja që jeton në shtëpi të huaj dhe me fëmijë të sëmurë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 47 shikime
 • 47 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në një shtëpi që nuk i plotëson as nevojat elementare, jeton në varfëri të tejskajshme familja e Basri Ademit nga Vushtrria. Për nëntë anëtarët e kësaj familje, ushqimi dhe nevojat e tjera bazike sigurohen me të ardhura nga ndihmat sociale.

Kategoritë


0 komente