Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Familjarët besojnë se të arrestuarit janë ende në Kosovë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Familjarët besojnë se të arrestuarit janë ende në Kosovë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:48
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Familjarët besojnë se të arrestuarit janë ende në Kosovë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 23 shikime
 • 23 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Familjarët e gjashtë shtetasve turq që janë arrestuar dhe depërtuar në arrestuan dje dhe u depërtuan për në Turqi po vazhdojnë që qëndroj para Qeverisë së Kosovës, ku po presin që të takohen me kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj për të marr ndonjë informacion lidhur me vendndodhjen e familjarëve të tyre.

Kategoritë


0 komente