Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Familjet në situatë rruge, “Terre Des Hommes” i nxit të sigurojnë jetesën duke u arsimuar e punuar
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Familjet në situatë rruge, “Terre Des Hommes” i nxit të sigurojnë jetesën duke u arsimuar e punuar

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Familjet në situatë rruge, “Terre Des Hommes” i nxit të sigurojnë jetesën duke u arsimuar e punuar

 • E publikuar: Para 5 muajve
 • 107 shikime
 • 107 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente