Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Fansja ja dridh të pasmet para syve, reagimi i Ledrit i papritur
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Fansja ja dridh të pasmet para syve, reagimi i Ledrit i papritur

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:14
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Fansja ja dridh të pasmet para syve, reagimi i Ledrit i papritur

 • E publikuar: Para 6 muajve
 • 3,372 shikime
 • 3,372 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ja si fansja bën ‘twerk’ në koncertin e Ledrit

Kategoritë


0 komente