Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Fatmir Limaj këshillon të rinjtë që të punojnë- Kur s’ki çka me ba, luaje derën, e mos rri
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Fatmir Limaj këshillon të rinjtë që të punojnë- Kur s’ki çka me ba, luaje derën, e mos rri

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:22
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Fatmir Limaj këshillon të rinjtë që të punojnë- Kur s’ki çka me ba, luaje derën, e mos rri

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 53 shikime
 • 53 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Fatmir Limaj këshillon të rinjtë që të punojnë- Kur s’ki çka me ba, luaje derën, e mos rri

Kategoritë


0 komente