Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Fëmijet presin në rend për t'u fotografuar me Labin
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Fëmijet presin në rend për t'u fotografuar me Labin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:12
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Fëmijet presin në rend për t'u fotografuar me Labin

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,455 shikime
 • 1,455 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ja si presin fëmijët në rend per t'u fotugrafuar me Labin

Kategoritë


0 komente