Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ferizaj vs Gjilani - rasti kontestues
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ferizaj vs Gjilani - rasti kontestues

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:06
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ferizaj vs Gjilani - rasti kontestues

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 424 shikime
 • 424 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Rasti qe u dyshua te jete penaltli ne takimin Ferizaj vs Gjilani ne IPKO Superlige.

Kategoritë


0 komente