Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ferizi: Brenda këtij viti fillon shërimi i limfodemës në Kosovë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ferizi: Brenda këtij viti fillon shërimi i limfodemës në Kosovë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:14
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ferizi: Brenda këtij viti fillon shërimi i limfodemës në Kosovë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 33 shikime
 • 33 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Më në fund pacientët nga Kosova që vuajnë me limfodemë do të kenë mundësinë ku të adresojnë problemin e tyre. Kjo pasi brenda këtij viti do të fillojë mjekimi i patologjisë së enëve limfatike në Klinikën Dermatologjike dhe atë Vaskulare në Prishtinë.

Kategoritë


0 komente