Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
FIFA publikon golat e Botërorit, lajm i papritur për Xhakën e Shaqirin
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
FIFA publikon golat e Botërorit, lajm i papritur për Xhakën e Shaqirin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:33
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

FIFA publikon golat e Botërorit, lajm i papritur për Xhakën e Shaqirin

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,738 shikime
 • 1,738 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ku kanë mbetur golat e Shaqirit dhe Xhakës

Kategoritë


0 komente